Kniha

Kapitán, Zbierka výrokov, Matej Pavlovič

Kapitán je tragikomická kniha, ktorá archivuje dôležité, humorné a nepodarené výroky kapitána Andreja Danka. Viac ako šesťdesiat citátov nachádzajúcich sa v tejto publikácii dopĺňajú ilustrácie Martina Luciaka a originálne texty slovenských osobností, akými sú: Ľubomír Feldek, Juraj Kemka, Samo Marec, Michal Magušin a Peter Adamecký. Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí nechcú zabudnúť na politický režim kapitanizmu. Odporúčame k nej pristupovať zodpovedne a čítať len na vlastné riziko. Zostavovateľ nepreberá zodpovednosť za žiadne úrazy spôsobené čítaním tejto knihy. V prípade srdcového záchvatu, neutíchajúcej bolesti hlavy, prípadne ťažkostí s dýchaním neodkladne kontaktujte zdravotnú pomoc. Pokračovaním v čítaní beriete na vedomie všetky riziká a preberáte za ne plnú zodpovednosť.

Knihu Kapitán si môžete kúpiť online na www.martinus.sk

Výlet

Výlet do Ríma

Uvažujete nad výletom do Ríma v januári alebo februári. Dobre, je tam chladnejšie a možno vás miestami zastihne aj dážď, avšak je tam stále príjemne… a najmä budete mať čas prechádzať sa po uličkách bez húfov turistov.

Akciové letenky do Ríma si môžete kúpiť na www.pelikan.sk

Bytový doplnok

Obraz na plátne

Obraz na plátne zútulní váš byt, dom alebo kanceláriu. Fotky na stene môžu byť vašou súkromnou galériou spomienok, prípadne miest, ktoré máte radi.

Obraz na plátne si môžete kúpiť na www.topgift.sk

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár