Poradenská spoločnosť EY pôsobí v metropole východu už takmer 20 rokov a aktuálne sa pripravuje na nábor nových zamestnancov. Kapacitu existujúcich priestorov aj počet pracovných miest chce zdvojnásobiť.

Košická kancelária EY sídli v budove Business Centra Košice na Štúrovej ulici a k rozšíreniu prispel dopyt zo strany klientov. „Aj naša posledná expanzia spred takmer troch rokov nás presvedčila o tom, že východoslovenský trh je pre nás nielen dôležitý, ale aj perspektívny. Aktuálne pripravujeme nábor do tímov auditu, daňového i podnikového poradenstva, čím chceme počet našich špecialistov zvýšiť na dvojnásobok,“ hovorí Marián Bíž, vedúci partner spoločnosti EY na Slovensku. Spolu s hlavnou kanceláriou v Bratislave a ďalšou pobočkou v Žiline zamestnáva spoločnosť EY na Slovensku viac ako 400 odborníkov a špecialistov/konzultantov.

Pobočka sa rozrastie zo súčasných 250 na 470 metrov štvorcových. Disponuje 46 trvalými a 50 hybridnými pracovnými miestami. Kancelárie budú vybavené najmodernejšími technológiami a akusticky sú riešené na vysokej úrovni tak, aby priestor nerezonoval a čo najlepšie vyhovoval náročnej dobe. Pracovnú atmosféru spríjemnia rozmanité rastliny a nové polepy pripomínajúce históriu mesta.

Spoločnosť EY bola jednou z prvých poradenských spoločností, ktorá otvorila svoje kancelárie v strednej a východnej Európe. Na Slovensku pôsobí od roku 1991 v kanceláriách v Bratislave, Košiciach a Žiline. Slovenský tím dnes tvoria profesionáli na audit, podnikové poradenstvo a služby riadenia rizík, transakčné poradenstvo, či dane.

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár