Vianočný trh bude tento rok aj v Zuckermandli! Organizuje ho spoločnosť EY a jeho posolstvom je pomoc neziskovým organizáciám. Celá suma, ktorá sa z predaja rozličných výrobkov na vianočnom trhu vyzbiera, je určená práve na podporu aktivít neziskových organizácií a na pomoc deťom.

Spoločnosť EY organizuje už šiestykrát charitatívny vianočný trh. Štvrtok 6. decembra sa lobby firmy v administratívnom centre Zuckermandel rozvonia vianočným pečivom, vôňou perníkov a škorice. Neziskové organizácie Andreas, Krídla a Impulz ponúknu zamestnancom i návštevníkom centra možnosť podporiť ich činnosť. Nezisková organizácia Andreas sa venuje klientom s autizmom, neziskovka Krídla združuje príbuzných, priateľov a deti so psychickými poruchami a Impluz je združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím.

„Bude stačiť, aby sa ktokoľvek z nás zastavil a vybral si nejakú dobrotu pre seba či svojich blízkych. Výťažok z predaja venujeme dvom deťom – Sabinke Fajnorovej a Dávidovi Kučerníkovi, ktorých dlhodobo podporujeme aj prostredníctvom iných zbierok,“ uviedol Matej Bošňák, vedúci partner spoločnosti EY na Slovensku.

Na vianočnom trhu budú predávať svoje výrobky aj ďalšie spoločnosti, ktoré majú svoje prevádzky a kancelárie v Zuckermandli. Ide o kadernícky salón Bebe hair a právnickú kanceláriu Havel & Partners. Takisto každý z nich venuje celý výťažok z vianočného predaja na charitatívne účely.

Aj keď snaha pomáhať ľuďom sa v nás často prebúdza práve v predvianočnom období, firma EY, ako aj jej zamestnanci podporujú rôzne charitatívne projekty počas celého roka. Ide napríklad o projekt Tvoj Buddy, v ktorom môžeme pomôcť deťom z detských domovov získať nových priateľov na celý život, či o aktivity nadácie Pontis v programe Generácia 3.0. EY sa venuje aj rôznym aktivitám pri rozvoji vzdelávania, komunitným aktivitám či podpore podnikateľského prostredia (EY Podnikateľ roka). Jej zamestnanci pravidelne darujú krv alebo venujú rôzne technologické zariadenia školám, univerzitám a neziskovým organizáciám. Podporu od EY dostáva aj letný festival Viva Musica!

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár