Komunikáciu spoločnosti Amazon pre Českú republiku a Slovensko vedie od októbra nová PR manažérka. Miroslava Jozová má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti komunikácie a venovala sa viacerým významným kampaniam a rovnako aj krízovej komunikácii.

Miroslava Jozová prišla do Amazonu z inej nadnárodnej spoločnosti Uber, kde získala skúsenosti s vedením PR kampaní v regióne strednej a východnej Európy, špeciálne zameranej na Českú republiku a Slovensko. Na svojej pozícii navrhla a zaviedla viaceré komunikačné stratégie, ktoré pomohli zmeniť vnímanie značky na trhu, ako aj podporovala spotrebiteľskú komunikáciu na všetkých trhoch regiónu.

„Som rada, že v Amazone môžem využiť moje kreatívne myslenie a všetky doterajšie skúsenosti v oblasti komunikácie. Pôsobenie na slovenskom trhu vnímam nielen ako príležitosť, ale aj ako možnosť upevniť postavenie Amazonu ako jedného z najlepších zamestnávateľov, ktorý sa dobre stará o svojich zamestnancov a ponúka im množstvo benefitov. Chceme, aby bol Amazon zamestnávateľom prvej voľby,“ povedala Miroslava Jozová.

Okrem Uberu pracovala Miroslava Jozová ako PR manažérka v spoločnosti Ogilvy Public Relations, kde zodpovedala za riadenie komunikačnej stratégie u vybraných kľúčových klientov. Štúdium absolvovala na Bournemouth University a Oxford Brookers University.

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár