Vybrať ten správny darček pre rodinného člena vie byť niekedy poriadne náročné a najmä v aktuálnej situácii, kedy je najlepšie objednávať tovar radšej online s doručením až do domu. Ak ste náhodou nestihli zohnať čo ste plánovali, nezúfajte. Pripravili sme si pre vás tipy pre celú rodinu, ktorými sa môžete inšpirovať a potešiť niekoho aj v iný deň, ako len na Vianoce. Všetky produkty sú dostupné na Lidl Eshope – https://www.lidl-shop.sk/.

Pre tínedžerov

Čím potešiť vaše ratolesti? Napríklad slúchadlami Silvercrest s pozláteným 3,5mm konektorom, ktoré sa dajú jednoducho poskladať. Slúchadlá príjemne sedia na hlave a poskytujú nielen komfort pri nosení ale aj výborný zvuk. Alebo stavte na bezdrôtovú nabíjačku v dvoch farebných verziách, s protišmykovou gumou, ktorá je kompatibilná so všetkými smartfónmi (Apple, Android a iné Qi). Elegantný, kompaktný dizajn skvelo zapadne do akejkoľvek izby dopĺňa indikátorová LED lampa.

Pre rodinnú pohodu

Dokonalú filmovú atmosféru pri pozeraní filmov či seriálov dokážete vytvoriť s inteligentným LED svetelným pásom. Aby ste mohli tráviť viac času v úzkom kruhu blízkych, nechajte stroj upratovať za vás. Silvercrest robotický vysávač sa jednoducho ovláda a ľahko vyčistí aj ťažko dostupné miesta.  

Pre domácich majstrov

Potešte domácich majstrov robustnou brúskou s kvalitným diamantovým brúsnym kotúčom. Vďaka kotúču ľahko nabrúsite čepele, vrtáky či dláta a má dokonca nadstavec aj na nože a nožnice. Alebo darujte kvalitne spracované nástrčné kľúče, ktoré sa dajú využiť na opravu áut, v dielni či pri záujmovej činnosti.

Pomocníci do kuchyne

Uľahčite si aktivitu v kuchyni napríklad s kuchynským robotom, ktorý za vás vymiesi a vymixuje cestá. Až 10-stupňové nastavenie rýchlostí a chránič proti postriekaniu a prehrievaniu robia z kuchynského robota skvelý doplnok do kuchyne, ktorý vám šetrí čas. Alebo si pripravte chutný a najmä zdravý snack pre celú rodinu pomocou sušičky ovocia. Sušička je vhodná na racionálnu prípravu sušeného ovocia, zeleniny, bylín či dokonca rýb a mäsa, napríklad na Beef Jerky.

SILVERCREST® Slúchadlá SKH 64 D3, 7,99 €
SILVERCREST® Bezkáblová Qi nabíjačka, 12,99 €
SILVERCREST® Robotický vysávač SSRA1, 179 €
LIVARNOLUX® LED svetelný pás Zigbee Smart Home, 2 m, 26,99 €
Parkside brúsna stanica PSS 65 B1, 19,99 €
PARKSIDE® Súprava nástrčných kľúčov, 94-dielna, 49,99 €
SILVERCREST® Kuchynský robot Profi – červená, 109 €
SILVERCREST® SILVERCREST® Sušička ovocia SDA 350 A2, 44,99 €

Originálny darček pre muža

Niekedy je to komplikované. Skombinovať praktický aj personalizovaný darček pre muža. Možno také gravírované pero alebo sada potlačených zapaľovačov urobí otcovi alebo partnerovi radosť.

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár