Medzinárodná advokátska kancelária CMS získala prestížnu cenu CIJ Award a stala sa tak slovenskou advokátskou kanceláriou za rok 2019. CMS radila napríklad pri predaji Aupark Tower, ktorá bola najväčšou transakciou na trhu s nehnuteľnosťami u nás za posledných desať rokov, či pri veľkých akvizíciách v oblasti logistiky.

Získané ocenenie je najdlhšie odovzdávaným oceňovaním na trhu komerčných nehnuteľností, pričom za posledných 15 rokov jej organizátori dôsledne sledujú a hodnotia všetky zmeny na miestnych, regionálnych a medzinárodných trhoch. Advokátska kancelária CMS sa v Bratislave etablovala v roku 2017 a za krátky čas sa stala lídrom na trhu s nehnuteľnosťami.

„Sme radi, že sme získali toto prestížne ocenenie. Za posledné dva roky sme sa v spolupráci s lokálnymi i  medzinárodnými klientmi podieľali na mnohých významných projektoch v oblasti strategických investícií na trhu s nehnuteľnosťami. V nasledujúcich rokoch sa chceme tomu segmentu naďalej venovať a chceme tak posilňovať našu pozíciu poradcu v celom regióne,“ povedal Michal Huťan, partner a vedúci real estate tímu CMS Slovensko.

Špecialisti a advokáti CMS zrealizovali vlani na našom trhu viacero významných transakcií. Išlo napríklad o akvizíciu kancelárskej budovy Aupark Tower spoločnosťou Wood & Co., ktorá bola vyhodnotená ako najväčšia transakcia na trhu s kanceláriami za posledných desať rokov. CMS tiež radila pri predaji Steinerky spoločnosti IAD.

Tím CMS sa neustále snaží upevňovať svoju pozíciu na slovenskom trhu, pričom vlani sa zameral aj na prosperujúci trh logistiky a priemyselných aktív. Vďaka odbornému poradenstvu CMS mohol britský fond Gramercy zrealizovať vôbec svoju prvú investíciu na Slovensku. Kancelária CMS rovnako zastupovala aj investora z Hong Kongu a to pri nákupe dvoch logistických parkov v našom regióne, či podieľala sa na jednej z najväčších cezhraničných akvizícii globálneho fondu pri nákupe logistického portfólia s rozlohou 477 000 m².

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár