Spoločnosť Amazon v Seredi oznámila, že na letnú sezónu prijíma študentov a brigádnikov na vstupné pozície. Firma chce zaplniť viac ako 80 sezónnych pracovných miest vo svojom modernom logistickom centre.

Úspešní kandidáti získajú konkurencieschopnú mzdu do výšky 1020 eur v hrubom mesačne, štvordňový pracovný týždeň spolu s dopravou do práce len za 24 € za mesiac.

Sezónni členovia tímu budú využívať najvyspelejšie technológie a moderné hardwarové a softvérové riešenia na posúdenie stavu produktov, ktoré nemohli byť doručené, alebo sa vrátili do spoločnosti Amazon.

“Je to skvelá príležitosť pre študentov či absolventov, ktorí hľadajú krátkodobé pozície so zaujímavým ohodnotením. Okrem toho majú šancu získať svoje prvé skúsenosti v spoločnosti a prípadne sa v budúcnosti môžu natrvalo pridať do tímu v Amazone,” uviedol Radek Stegbauer, riaditeľ spoločnosti Amazon v Seredi. 

Amazon ponúka pracovné pozície, ktoré umožňujú ľuďom rozvíjať sa a pripravovať sa na manažérske úlohy. V roku 2018 bolo v rámci vnútorných štruktúr firmy povýšených viac ako 30 zamestnancov, ktorí začínali na vstupnej úrovni.

Kandidáti, ktorí majú záujem o sezónne pozície sa môžu prihlásiť na www.pracavamazone.sk.

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár