Už viac ako desať rokov sa spotrebitelia stretávajú v obchodnej sieti s potravinami označenými logom ZNAČKY KVALITY SK. Každý slovenský výrobok, ktorý ocenenie dostane sa musí vyznačovať nadštandardnými kvalitatívnymi charakteristikami, ktoré zvyšujú jeho funkčnosť a pridanú hodnotu. Spoločnosť Mecom dostala ZNAČKU KVALITY hneď na niekoľko produktov.

ZNAČKU KVALITY môže získať len produkt vyrobený na Slovensku. O udelení ocenenia rozhoduje odborná komisia vymenovaná ministrom pôdohospodárstva SR. Udeľovanie sa už tradične uskutočňuje na výstave Agrokomplex v Nitre. Ladislav Čechovič, CEO spoločnosti Mecom si prebral ocenenie od ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky Gabriely Matečnej na sedem výrobkov. „Sme slovenský výrobca, ktorý zamestnáva viac ako tisíc ľudí. Toto ocenenie je výsledkom tvrdej práce každého jedného človeka v spoločnosti. Sme naň nesmierne hrdí,“ povedal Ladislav Čechovič.

Prvý stupeň ZNAČKY KVALITY získali: saláma Sitno, Malokarpatská saláma, Flamenco saláma z radu Premium, Prešporská dusená šunka Premium, Turčianska šunka s čiernym korením Premium, Suchá klobása Premium a Teľacie párky. Týmto produktom na obaloch pribudne  produkty budú môcť na svojich obaloch hrdo nosiť logo ZNAČKY KVALITY.

Súvisiace články
Latest Posts from Urbanfit.sk

Pridaj komentár